Projects Browser (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Browse projects
pl: Przeglądaj projekty

en: All
pl: Wszystko

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Recommended
pl: Polecam

en:  of
pl:  z
