Projects Browser (1.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: All
ps: ټول

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Installed
ps: لګول شوي
