Projects Browser (1.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: All
ro: Toate

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Installed
ro: Instalat
