Projects Browser (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: All
sk: Všetky

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Installed
sk: Inštalované
