Projects Browser (1.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: All
sv: Alla

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Browse
sv: Bläddra

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Installed
sv: Installerad

en:  of
sv:  av
