Projects Browser (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Browse projects
ta: திட்டத்தை உலவிடு

en: All
ta: எல்லா

en: Order
ta: வரிசை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Browser
ta: உலவி

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
