Projects Browser (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: All
tr: Tümü

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: Installed
tr: Kurulu
