Projects Browser (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: All
ug: ھەممە

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.
