Projects Browser (1.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Browse projects
uk: Огляд проектів

en: All
uk: Все

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Browse
uk: Огляд

en: Browser
uk: Браузер

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Installed
uk: Встановлено

en: Recommended
uk: Рекомендовано

en: Download Now
uk: Звантажити зараз
