Projects Browser (1.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: All
vi: Tất cả

en: Order
vi: Thứ tự

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Browse
vi: Duyệt qua

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Installed
vi: Đã cài đặt
