Projects Stats (8.x-1.11) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Table
cy: Tabl

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: Display type
cy: Dangos math
