Projects Stats (8.x-1.13) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ
