Projects Stats (8.x-1.13) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Download count
pt: Contagem de downloads

en: n/a
pt: não disponível

en: Last modified date
pt: Data da última modificação

en: Table
pt: Tabela

en: Downloads
pt: Descargas

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Created date
pt: Data de criação

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 24 hours
pt: 24 horas

en: Display type
pt: Mostrar tipo
