Projects Stats (8.x-1.14) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Last modified date
hi: अंतिम संशोधित तारीख

en: Table
hi: तालिका

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार
