Projects Stats (8.x-1.14) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Table
km: តារាង

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
