Projects Stats (8.x-1.14) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: n/a
lt: n/d

en: Table
lt: Lentelė

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Display type
lt: Rodymo tipas
