Projects Stats (8.x-1.15) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Download count
id: Jumlah unduhan

en: n/a
id: t/t

en: Last modified date
id: Tanggal ubahan terakhir

en: Table
id: Tabel

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Web services
id: Layanan web

en: Display type
id: Tipe tampilan
