Projects Stats (8.x-1.15) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: n/a
ja: 利用不可

en: Table
ja: テーブル

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Created date
ja: 作成日時

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 12 hours
ja: 12時間

en: 24 hours
ja: 24時間

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Display type
ja: 表示形式
