Projects Stats (8.x-1.16) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: List
fr: Lister

en: Name
fr: Nom

en: Download count
fr: Nombre de téléchargements

en: Table
fr: Tableau

en: Downloads
fr: Téléchargements

en: Sort by
fr: Trier par

en: Created date
fr: Date de création

en: No sort
fr: Pas de classement

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: Usage
fr: Utilisation

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: 24 hours
fr: 24 heures

en: Web services
fr: Services Web

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: No cache
fr: Pas de cache
