Projects Stats (8.x-1.16) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Name
mn: Нэр

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
