Projects Stats (8.x-1.17) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Table
da: Tabel

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: 6 hours
da: 6 timer

en: Usage
da: Brug

en: 12 hours
da: 12 timer

en: 24 hours
da: 24 timer

en: Web services
da: Web-services

en: 7 days
da: 7 dage

en: Display type
da: Display-type

en: 14 days
da: 14 dage
