Prometheus Exporter (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: ID
am: አይዲ

en: Provider
am: አቅራቢ
