Prometheus Exporter (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node count
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་གྲངས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
