Prometheus Exporter (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Update status
af: Opdateer status
