Prometheus Exporter (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: ID
ar: المعرف ID

en: Update status
ar: حالة التحديث

en: Provider
ar: المزود

en: Node count
ar: عدد العقد

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
