Prometheus Exporter (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Update status
hr: Status ažuriranja

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Node count
hr: Broj unosa

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
