Prometheus Exporter (2.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх
