Prometheus Exporter (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: ID
eu: IDa

en: Update status
eu: Eguneratu egoera

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Node count
eu: Nodo kopurua
