Prometheus Exporter (2.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Update status
ml: നവീകരണ സ്ഥിതി

en: Provider
ml: ദാതാവ്
