Prometheus Exporter (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Node count
be: Падлік вузлоў

en: Weight for @title
be: Вага для @title
