Prometheus Exporter (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Update status
bs: Status osvježavanja
