Prometheus Exporter (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Update status
oc: Estat de las mesas a jorn

en: Node count
oc: Comptage dels nosèls

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
