Prometheus Exporter (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Update status
ta: மேம்படுத்தல் நிலை

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Node count
ta: முனை எண்ணிக்கை

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
