Prometheus Exporter (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: ID
is: Kenni

en: Update status
is: Uppfærslustaða
