Prometheus Exporter (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: ID
vi: Mã

en: Update status
vi: Tình trạng cập nhật

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Node count
vi: Số bài viết

en: Queue size
vi: Kích thước hàng đợi

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
