Prometheus Exporter (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: ID
ne: परिचय

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
