Prometheus Exporter (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Node count
jv: Jumlah node

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
