Prometheus Exporter (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Node count
ku: ژمارەی گرێ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
