Prometheus Exporter (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: ID
mr: आय डी

en: Provider
mr: प्रदाता
