Prometheus Exporter (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Node count
sl: Število vozlišč
