Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Never
af: Nooit

en: Update status
af: Opdateer status

en: Global settings
af: Globale-instellings
