Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Never
ast: Nunca

en: Update status
ast: Estáu de l'anovación

en: Global settings
ast: Preferencies globales
