Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Never
cy: Byth

en: Update status
cy: Diweddaru statws

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Node Types
cy: Mathau nôd
