Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Never
pt: Nunca

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Node count
pt: Contagem de nós

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
