Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Never
sk: Nikdy

en: Update status
sk: Stav aktualizácie

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Node count
sk: Počet uzlov

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
