Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: ID
sr: ИД

en: Provider
sr: Провајдер

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
