Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: ID
th: ไอดี

en: Never
th: ไม่เคย

en: Update status
th: อัพเดตสถานะ

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
