Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Never
gl: Nunca

en: Update status
gl: Estado de actualización

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: Provider
gl: Proveedor

en: Node count
gl: Conteo de nodos

en: Queue size
gl: Tamaño da cola

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
