Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Never
lv: Nekad

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Weight for @title
lv: Svars @title
