Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Update status
bs: Status osvježavanja

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja
